DZIEŃ OTWARTY WST 

14 kwietnia 2018r.

 Skorzystaj z wyjątkowych promocji do 900 zł

 

REGULAMIN PROMOCJI „KORZYSTNIE NA START” W WYŻSZEJ SZKOLE TECHNICZNEJ W KATOWICACH.

Czas trwania 04.05.2017 – 31.05.2017 r.

 

1. Promocja „KORZYSTNIE NA START” dotyczy tych osób, które ubiegają się o przyjęcie na pierwszy rok studiów (licencjackich, inżynierskich bądź jednolitych magisterskich) i obejmuje skorzystanie z promocji do 900 zł (w opłacie wpisowej oraz opłacie czesnego w semestrze pierwszym). 

   a. W okresie promocji opłata wpisowa wynosi 1 zł na każdym kierunku studiów.

   b. Objęta promocją obniżka czesnego wynosi 201 zł w semestrze pierwszym dla kierunków: budownictwo, gospodarka przestrzenna, mechatronika, informatyka.

   c. Objęta promocją obniżka czesnego wynosi 401 zł w semestrze pierwszym dla kierunków: architektura, architektura wnętrz, grafika, wzornictwo.

 

2. W przypadku regulowania czesnego w ratach, promocja o której mowa w pkt 1b i 1c dotyczy ostatniej raty w pierwszym semestrze studiów.

 

3. Do skorzystania z promocji ma prawo kandydat na studia, który zapisze się na studia i złoży wymagane dokumenty w terminie objętym okresem promocji, czyli 04.05.2017 r. – 31.05.2017 r.

 

4. Promocja  skierowana  jest  również  do  tegorocznych  maturzystów,  którzy  nie  otrzymali  jeszcze świadectwa maturalnego i zamierzają studiować w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.

Osoby te zobowiązane są złożyć wszystkie dokumenty rekrutacyjne, za wyjątkiem świadectwa dojrzałości dołączając oświadczenie o zobowiązaniu dostarczenia brakującego dokumentu w wyznaczonym terminie.

 

5. Promocja „KORZYSTNIE NA START” obejmuje osoby rekrutujące się na pierwszy rok studiów pierwszego stopnia oraz jednolitych magisterskich w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach i nie dotyczy osób, które posiadały już status studenta WST.

 

6. Promocja „KORZYSTNIE NA START” nie dotyczy studiów drugiego stopnia oraz podyplomowych i nie łączy się z innymi promocjami.

 

 

 

Co się będzie działo

 

 

 

Udział w zajęciach akademickich

 

dr inż. arch. Kinga Palus

 

„Architektura Monumentalna”

 

 

 


Architektura monumentalna XX i XXI wieku jako syntetyczny znak graficzny – koncepcja kształtu i idei. Interpretacja istoty dzieła monumentalnego która wpływa na poruszanie się w przestrzeni i wykorzystanie wpisanych w dany obiekt funkcji.
 

 

 

 

 

Udział w zajęciach akademickich

 

prof. nzw. dr inż. arch. Jacek Owczarek

 

„ADAPTACJA I MODERNIZACJA OBIEKTÓW I ZESPOŁÓW ZABYTKOWYCH. ARCHITEKTURA POPRZEMYSŁAOWA”

 

 


Rewitalizacja obiektów poprzemysłowych jest obecnie bardzo popularna, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Coraz częściej spotyka się plany przywrócenie do życia zarówno pojedynczych obiektów industrialnych, jak i całych kompleksów czy nawet obszarów poprzemysłowych. Nadanie im nowych funkcji i przystosowanie do aktualnych realiów społeczno¬-gospodarczo-¬kulturowych odbywa się poprzez ich modernizację ale z zachowaniem wyjątkowego charakteru kompleksów poprzemysłowych i zabytkowych.

 

 

 

 

Udział w zajęciach akademickich

 

Mgr Łukasz Głąb

 

„Podstawy reżyserii i montażu”

 

 

 

 


Zajęcia mają formę wykładu, dyskusji, wspólnej analizy. Obejmują tematykę prawidłowego montażu materiałów filmowych. Zapoznają słuchaczy z podstawami języka filmowego oraz ciekawostkami reżyserskimi.

 

 

 

Warsztaty modułowe

 

Grafika

 

"Rozwijanie kreatywności poprzez działania modułowe."

 

 

 


Zastanawiałeś się kiedyś czy Twoja kreatywność jest wystarczająco dobrze rozwinięta? A co się stanie jeśli w grupie osób jest silniejszy charakter od Ciebie czy kreatywność wystarczy? Przyjdź na nasze warsztaty i zobacz jak WYSOKO potrafisz latać!
 

 

 

 

Warsztaty modułowe

 

Wzornictwo

 

" Kreatywne techniki projektowania ubioru - podstawy pracy projektowej."

 

 

 


Projektowanie ubioru to twoja pasja? Masz swój styl i chcesz go pokazać całemu światu? Zaprojektuj z nami oryginalny projekt ubioru wykorzystując stworzoną przez siebie inspirację wykonaną kreatywnymi metodami pracy.
 

 

 

 

Warsztaty modułowe

 

Rysunek

 

„Rysunek portretowy – rysowanie portretu ze zdjęcia”

 

 

 


Myślisz, że rysowanie portretu to coś trudnego? Nic bardziej mylnego. Pokarzemy Ci to na naszych warsztatach. Dowiesz się jak w łatwy i szybki sposób zeskalować i narysować portret z dowolnego zdjęcia na kartce o wielkości 100/70cm. Przygotujemy dla was zdjęcia znanych postaci ,których będziemy rysować. Jeśli chcesz możesz zabrać ze sobą dowolne zdjęcie portretowe wybrane przez siebie i wydrukowany na zwykłej kartce A4 a my pokażemy Ci co dalej.
 

 

 

PROMOCJE

 

Podczas dnia otwartego 25 marca 2017 r. skorzystasz:

 • 1 zł wpisowe na każdy kierunek studiów

 • Obniżka czesnego w wysokości 300zł w semestrze pierwszym dla kierunków: budownictwo, gospodarka przestrzenna, mechtraonika, informatyka

 • Obniżka czesnego w wysokości 500zł w semestrze pierwszym dla kierunków: architektura, architektura wnętrz, wzornictwo, grafika

 
 • IMG_5861.JPG
 • IMG_9163.JPG
 • IMG_9187.JPG
 • IMG_9196.JPG
 • IMG_9212.JPG
 • IMG_9213.JPG
 • IMG_9221.JPG
 • IMG_9227.JPG
 • IMG_9235.JPG
 • IMG_9236.JPG